KONST / Litografier / Färglitografi 12645362
nr 1264 5362
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 40/90. Motivet: 43x33 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:55:32
100 kr
200 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin